tło
Wykorzystaj szansę i zaplanuj wycieczkę z noclegiem za 1 EURO !
Do 31 grudnia 2019 ponownie możesz zanocować w naszych hostelach po prostu za 4 złote.
Od 1 grudnia 2018 rozpoczynamy sprzedaż nowej edycji tej fantastycznej promocji!
La Guitarra to wysokiej klasy tanie noclegi, dobra zabawa, miła atmosfera i możliwość poznania ludzi z całego świata!

REGULAMIN PROMOCJI
1. W okresie od 1 grudnia 2018 do 31 grudnia 2019 pobyt za 1 EURO jest możliwy w obiektach La Guitarra w przypadku rezerwacji internetowej poprzez stronę www.lagitarra.com

2. Oferta specjalna dotyczy noclegu w pokoju wieloosobowym – łóżko w pokoju 8 osobowym typu Mixed Dorm – wspólna łazienka.

3. Oferta wyczerpuje się wraz ze sprzedażą 100 noclegów.

4. Liczba miejsc oferowanych w poszczególne dni przez Hostel w cenie promocyjnej może zmieniać w zależności od decyzji Hostelu.

5. W okresie od 1 grudnia 2018 do 31 grudnia 2019 jedna osoba ma prawo skorzystać z maksymalnie jednego noclegu na jedną noc w cenie promocyjnej 1 EURO.

6. W przypadku anulacji, niedojazdu, lub dokonania większej liczby rezerwacji niż jedno łózko w jednej lokalizacji w okresie od 1 grudnia 2018 do 31 grudnia 2019, Hostel rezerwuje sobie prawo jednostronnej anulacji lub obciążenia klienta w wysokości 50 zł za niedojazd, anulację lub rezerwację kolejnych miejsc.

7. Zgodnie z ogólnymi zasadami promocji obowiązującymi w La Guitarra oferta specjalna 1 EURO nie obejmuje śniadania, bezpłatnej kawy i herbaty, dostępu do internetu poprzez wifi. Oferta zawiera natomiast opłatę za pościel oraz możliwość korzystania z urządzeń i powierzchni wspólnych takich jak wspólna kuchnia.

UWAGA !

Ta oferta dotyczy JEDNEGO ubranego w białą i czystą pościel łóżka. Promocja umożliwia odwiedzenie naszego hostelu za 1 EUR maksymalnie na JEDNĄ noc. Wszystkie nieprawidłowo dokonane/ dodatkowe rezerwacje będą rozliczane po cenie 50 zł za osobę/ noc.

Podstawowe zasady promocji:

JEDNA OSOBA = JEDNA REZERWACJA w jednej lokalizacji

Jeżeli pragniesz zarezerwować pobyt za 1 EUR dla 2 osób każda z nich osobno musi dokonać rezerwacji.

MAKSIMUM JEDEN NOCLEG w jednej lokalizacji
Jeżeli zarezerwujesz więcej niż jeden nocleg 1 EUR (np. 2 dni dla siebie lub więcej niż jedno łóżko w tym samym dniu) pierwszą noc otrzymasz za 1 Euro za pozostałe możesz być obciążony kwotą 50 zł.

JEDNA SZANSA W JEDNEJ LOKALIZACJI
Możesz dokonać jednej rezerwacji w Gdyni oraz po jednej w Gdańsku i w Poznaniu.
Na przykład:
Zarezerwowałeś 1 EURO BED w Gdyni na 01.03.2019r. Będziesz mógł dokonać kolejnej takiej rezerwacji dopiero po 31 grudnia 2019. Natomiast do 31.12.2019 r. będziesz miał jeszcze szansę przenocować za 1 EURO w Gdańsku oraz w Poznaniu.

GWARANCJA KARTY KREDYTOWEJ
Rezerwacji w niniejszej promocji można dokonywać bez dokonywania wcześniejszej wpłaty, wyłącznie z wykorzystaniem karty kredytowej. Jedna karta kredytowa może być użyta do zabezpieczenia transakcji kilku osób dokonujących rezerwacji. Hostel zastrzega sobie prawo preautoryzacji kary kredytowej do wysokości 50 zł na osobę/ dzień.

BRAK MOŻLIWOŚCI BEZPŁATNEJ ANULACJI REZERWACJI
Jeśli dokonujesz rezerwacji w tej promocji wykorzystujesz SWOJĄ szansę i jednocześnie odbierasz ją innym osobom (liczba miejsc jest bardzo ograniczona). Prosimy, abyś zastanowił się przed dokonaniem rezerwacji – czy naprawdę masz zamiar przyjechać. Każda anulacja będzie przez nas obciążana tak jak niedojazd (50 zł).

NIEDOJAZDY
Opłata za „niedojazd“ lub jakąkolwiek anulację wynosi w tej promocji 50 zł/osobę/ dzień.

Planowane dostępności miejsc w promocji:

Dostępność miejsc promocyjnych w Gdyni klikając kalendarz dostępności można sprawdzić tutaj:
https://lagitarra.com/rezerwacja-online/?loc=gdynia

Promocji 1EuroBed nie można łączyć z innymi promocjami.