ZAPRASZAMY DO WYBORU NAJLEPSZEJ OPCJI NOCLEGU
Do wyboru mamy dla Ciebie miejsca w pokojach oraz całe pokoje na wyłączność.
pokoje

MIEJSCA W POKOJACH WIELOSOBOWYCH (MIXED DORMS)

Jest to propozycja dla osób oszczędnych, lubiących towarzystwo, poszukujących nowych znajomości, podchodzących bez skrępowania do towarzystwa osób odmiennej płci.

Dzięki naszej ofercie zamiast rezerwacji całego pokoju możesz zarezerwować pojedyncze łóżko (Dorm) i współdzielić koszty wynajęcia pokoju z innymi osobami. Oznacza to, że w pokoju razem Tobą mogą nocować inne, również nieznane Ci osoby. Jest to opcja najbardziej ekonomiczna. Charakteryzują ją niskie koszty noclegu, gotowość do poszanowania intymności innych osób oraz konieczność przestrzegania zasad zamieszkiwania ze współlokatorami. Łóżka w naszych hostelach nie są numerowane. Przy zajmowaniu łóżek obowiązuje zasada “pierwsze wolne”. Oznacza to, że zajmując swoje miejsce wybierasz dowolne nie zajęte przez inną osobę łóżko. Wynajęcie 4 łóżek przez jedną osobę nie oznacza przydzielenia wszystkich łóżek w tym samym pokoju. Aby zagwarantować sobie pobyt 4 osób w tym samym pokoju należy wybrać opcję pokoju na wyłączność (Private Room) Pokoje wieloosobowe, w których wynajmowane są łóżka, są pokojami koedukacyjnymi (Mixed). Oznacza to, że do pokoju zamieszkiwanego przez kobiety dołączać mogą mężczyźni.

Oferujemy dwa podstawowe typy miejsc:

pokoj-mixed

Zobacz więcej!

POKOJE NA WYŁĄCZNOŚĆ (PRIVATE ROOMS)

Jest to oferta skierowana do osób ceniących intymność, poszukujących dystansu, które cenią wygodę i mają potrzebę zabezpieczenia sobie prywatnej przestrzeni.

W celu zamówienia całego pokoju dla siebie i tym samym uzyskania gwarancji, że nie będą do niego dokwaterowywane inne osoby należy dokonać rezerwacji pokoju Private. Jest to opcja chętnie wybierana zarówno przez osoby podróżujące samotnie w celach służbowych jak też przez pary, rodziny z dziećmi i grupy znajomych. Charakteryzują ją racjonalne koszty noclegu, przy zabezpieczeniu pełnej intymności i prywatności. W pokojach tego typu możliwe są dostawki oraz możliwy jest nocleg w towarzystwie zwierząt. W pokojach Private dzieci, które nie ukończyły 12 roku życia mogą spać bezpłatnie pod warunkiem, że śpią na łóżkach wspólnie z dorosłymi.

Oferujemy następujące typu pokoi Private:

pokoj-private

Zobacz więcej!