logo-duze

CO NAS WYRÓŻNIA:

LOKALIZACJA W SERCU MIASTA

La Guitarra to noclegi w turystycznym, handlowym i biznesowym, Centrum.

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKOJNY SEN

Hostele La Guitarra są chronione przez całą dobę. Dla zapewnienia Ci spokojnego snu pomiędzy godziną 23.00, a 6.00 obowiązuje tu cisza nocna, nad jej przestrzeganiem czuwa całodobowa recepcja i ochrona. Wstęp na teren Hostelu mają wyłącznie osoby dysponujące magnetycznym kluczem.

JEDNA KARTA – JEDEN KLUCZ

Karta magnetyczna jest kluczem do Twojego pokoju, prywatnej szafki (w pokojach wieloosobowych) oraz kluczem do drzwi wejściowych do budynku.

OBSŁUGA 24H/7

Recepcja hostelu czynna jest całą dobę, prze cały rok. Nasi pracownicy służą Ci serdeczną pomocą. Młody, wykształcony i reprezentacyjny personel oferuje pomoc w planowaniu Twojego pobytu. Polecamy atrakcje turystyczne, które koniecznie trzeba zobaczyć. Pomagamy w zorganizowaniu dojazdu do różnych części miasta. Z przyjemnością rekomendujemy restauracje, puby, dyskoteki.

STREFA KUCHNI I JADALNI

Zapomnij o konieczności ponoszenia wydatków na restauracje i bary. W czasie pobytu w La Guitarra posiłki możesz przygotować samodzielnie dzięki kuchni, która jest w pełni wyposażona. Znajdziesz tutaj: kuchenkę tradycyjną, kuchenkę mikrofalową, lodówkę z systemem indywidualnego oznakowania prywatnych produktów, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, zmywarkę do naczyń, zlewozmywak z ciepłą woda i płynem do naczyń, ściereczki kuchenne, naczynia, patelnie, garnki., kubki, talerze, szklanki, tarka, sitko, sól, pieprz. Z pomieszczeń kuchni możesz korzystać w godzinach 11.00-23.00. W godzinach 7.30 – 10.00 podajemy tutaj śniadania. Kuchnia sąsiaduje z przestronną jadalnią. Masz możliwość zestawiania stołów i krzeseł według Twoich indywidualnych potrzeb. Przygotuj dla siebie i Twoich przyjaciół lunch lub kolacje zgodnie z ulubionym przepisem. Kuchnia i jadalnia połączone są ze strefą relaksu, co pozwala na wspólne biesiadowanie przy ulubionym filmie, koncercie muzycznym czy meczu ulubionej drużyny.

STREFA RELAKSU I MUZYKI

W strefie relaksu możesz odprężyć się na wygodnych wieloosobowych sofach. Wieczorem przyjemnie jest usiąść tutaj ze znajomymi, pograć w gry planszowe lub na konsoli do gier. Podziel się z innymi ulubioną muzyką korzystając ze sprzętu audio. Zorganizuj spotkanie z przyjaciółmi, obejrzyj na DVD film lub sięgnij po książkę z hostelowej biblioteki. W strefie relaksu oferujemy Ci bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz możliwość korzystania z telewizji satelitarnej, oglądania ulubionych programów kanałów sportowych, informacyjnych oraz filmów i seriali. Strefa relaksu to miejsce spotkań przyjaciół. Może poznasz tu wspaniałych znajomych. Możliwe nawet, że Twoje serce zacznie mocniej bić. Na pewno poczujesz ciepłą atmosferę tego miejsca, pozwoli Ci to zapamiętać ją na zawsze. Jeśli potrafisz grać na instrumencie zagraj coś dla siebie lub dla nas wszystkich, albo posłuchaj … może to gitara akustyczna lub elektryczna, pianino czy gitara basowa. Poczuj jak LA GUITARRA pozostawia brzmienie w Twoim sercu.

STREFA RECEPCJI

W strefie recepcji możesz korzystać ze stanowisk komputerowych z łączem internetowym. Jest to alternatywa dla Ciebie, jeśli nie zabrałeś ze sobą własnych urządzeń do obsługi Internetu. Możesz tutaj dokonać podręcznych zakupów. W automacie sprzedającym znajdziesz napoje, słodycze i przekąski. Jest tutaj takže kilka miejsc siedzących pozwalających przysiąść na chwilkę lub poczekać na obsługę w czasie zameldowania i wymeldowania. Przejrzyj sobie naszą biblioteczkę, informatory turystyczne, wpisz się do Księgi Gości, w której znajdziesz opisy najpiękniejszych wspomnień. Zapoznaj się z galerią najznakomitszych gitarzystów w historii muzyki, Naszą ekspozycję przygotowaliśmy z myślą Tobie. Możesz tutaj dokonać wydruków kart pokładowych, biletów, poprosić o złożenie bagażu w przechowalni,wypranie swoich rzeczy, a także o dostęp do żelazka, deski do prasowania, suszarki.

STREFA SZYBKIEGO INTERNETU (WiFi )

Aby zapewnić bezpieczeństwo i sprawność działania internetu przydzielamy naszym Gościom indywidualny kod dostępu (jeden kod wykorzystywany może być wyłącznie na jednym urządzeniu). Nasze WiFi jest dzięki temu sprawne szybkie, dostępne w całym budynku i w promieniu kilkudziesięciu metrów na zewnątrz.

ESTETYCZNE POKOJE

Czeka tu na Ciebie biała, czysta – pachnąca hotelowa pościel. Przy każdym łóżku lampka, dwa gniazda elektryczne. W pokoju wieloosobowym – pojemna prywatna szafka zamykana bezpiecznie Twoją kartą magnetyczną. Zmieścisz do niej dużą walizkę, długi płaszcz. Powiesisz go na jednym z dwóch znajdujących się w szafce wieszaków. W każdym pokoju znajdziesz stolik i krzesła. Łóżka w większości pokoi wieloosobowych są piętrowe – pochodzą od renomowanych dostawców. Wygodne materace są przez nas starannie dobierane – podobnie jak antyalergiczne kołdry i poduszki. Część pokoi posiada łazienki, większość łazienek jest wspólna, na korytarzach blisko najczęściej vis a vis pokoi. Każdy pokój ma swój temat przewodni i swojego patrona muzycznego – legendy muzyki. Jego podobizna w postaci portretu – piktogramu umieszczona jest nad drzwiami do pokoju. Nasze pokoje charakteryzują się nowoczesnym funkcjonalnym designem, który przywołuje nastrój luzu i odprężenia.

FUNKCJONALNE, ZADBANE ŁAZIENKI

Szczególną uwagę przykładamy do zabezpieczenia ciągłości stabilnego zasilania w ciepłą wodę oraz do utrzymania łazienek w czystości i nienagannym stanie technicznym. Wszystkie łazienki i WC codziennie poddawane są dezynfekcji zgodnie ze standardami w zakresie higieny i bezpieczeństwa według obowiązujących norm i przepisów. Większość naszych łazienek wspólnych i wszystkie łazienki w pokojach prywatnych to pełen węzeł higieniczno sanitarny składający się z toalety, umywalki i prysznica. Kabiny prysznicowe zamykane są estetycznymi zasłonkami., Podłogi łazienek wyłożone są płytkami o parametrach antypoślizgowych. Dodatkowe wyposażenie łazienki to: duże lustro, lusterko kosmetyczne, taboret i wieszak na ubrania. Przy umywalce możesz skorzystać ze środków do mycia . Łazienki znajdują się na każdej kondygnacji, tak aby zawsze na piętrze było ich kilka.

FANTASTYCZNE, CIEKAWE PROMOCJE

Wspieramy ideę tanich noclegów i taniego podróżowania po świecie. Nasze promocje wychodzą n przeciw marzeniom i oczekiwaniom przemieszczania się za niewielkie pieniądze. Nasze akcje promocyjne umożliwiają Ci nocleg za 1 EURO za dobę oraz zwrot kosztów podróży na wybranych trasach. Pomiędzy miastami.